Mises.cz

Mises.cz

Novinky v e-shopu

BTC, nová publikace, odznáčky a sleva!

Vážení příznivci,

rádi bychom vás upozornili na několik novinek v našem elektronickém obchodě:

Platba v BTC - od tohoto týdne jste si mohli všimnout, že u každé položky je kromě ceny v korunách rovněž hodnota v BTC, tedy Bitcoinech. Touto virtuální měnou nyní můžete platit za jakékoli objednané zboží. Že jste ještě o Bitcoinu neslyšeli? Přečtěte si o tomto čím dál populárnějším nástroji v posledním článku Petra Málka.

 

Novinka - Lukáš Kovanda: Proč si ženy přitažlivost koupit nemohou, a muži ano:

Nová publikace populárního českého ekonoma a novináře, který se proslavil svými četnými rozhovory s velikány jako Ronald Coase, John Nash či Hernando de Soto. Knížka obsahuje rozhovory se čtyřmi významnými mysliteli současnosti: George Loewenstein (behaviorální ekonomie), Bruno Frey (ekonomie štěstí), Daniel Hamermesh (ekonomie krásy), Robert Aumann (teorie her). Vedle rozhovorů obsahuje publikace popularizované poznatky moderní ekonomie. Nakladatelství Brána, 150 stran, pevná vazba s přebalem.

 

Cena: 250 Kč (0,066 BTC)

 

Novinka - Odznáček s Hayekem:

Potěšte svou drahou polovičku originálním odznáčkem, jímž vyjádří svou náklonnost k jednomu z nejvlivnějších myslitelů dvacátého století. Autorkou neotřelého doplňku je Dorian Electra, která se proslavila svou písní I’m in Love with Friedrich Hayek.

Cena: 30 Kč (0,008 BTC)

 

Sleva 25% na publikaci Nakloněni svobodě!

Svoboda není válkou, ve které musíme všechny přesvědčit, a tak vyhrát. Svoboda zvítězí, když přijmete myšlenku, že jste jediným pánem svého života; když váš život není nikomu podřízený a naopak ničí život není podřízený vám. Když přijmete tuto myšlenku, jste osvobozeni. Vždy se najde člověk, který se bude prohlašovat za vašeho vládce; vy však budete vědět, jak se věci skutečně mají. 105 stran.

Cena: 100 Kč 75 Kč

Věříme, že si u nás vyberete!

Uživatelské menu

Login:
Heslo:
zapamatovat si mě
Nemáte zde účet?
Zaregistrujte se!
RSS feed
Atom feed