Mises.cz

Mises.cz

Komentáře k článku První vlaštovky? Kdy praskne internetová bublina

přidat komentář zpět na článek

Dominik Stroukal

BTC

Zajímalo by mě, jak se s tím sveze Bitcoin...

Ondřej Hruška

Re: BTC

Uživatel Dominik Stroukal napsal:

Zajímalo by mě, jak se s tím sveze Bitcoin...
Těžko předvídat co se stane. Jsou i investice do bitcoinových projektů obětí boomu? Já bych si tipl, že jsou mimo portfolio mainstreamových investorů. A co se týká samotné ceny bitcoinu, možná bude bitcoin tím místem uchování hodnoty, místem kam utéct před krizí. Cena by potom mohla během krize vystřelit nahoru stejně, jako tomu bývá u ceny zlata.

PetrF

Aktuálnost

"V druhé polovině dubna budou společnosti postupně zveřejňovat výsledky svého hospodaření za první kvartál letošního roku."
Proč ten minulý čas, když máme konec května?

V Mlich

Neviděl bych to tak tragicky

Firma, která ukázala, jak dokáže vyrůst, může sice momentálně stát na vodě, ale nikde není psáno, že už nedokáže přivést na trh nic dalšího podobného těm 3 titulům, co teď tvoří 95% zisku, naopak, předvedli, že umí. Kdybych měl volné peníze, klidně bych je dal do jejich akcí. Otázkou spíš je, jestli už není nasycený trh. Ale smartmobily se podle mě jen rozbíhají, nasycení odhaduji na 30%, i když ti noví uživatelé jsou "konzevy" a moc hrát nebudou.

Tom

Bitcoin

Pořád přátelé nerozumím Vašemu nadšení z bitcoinu...virtuální hodnota ničeho která se generuje nesmyslným spotřebováním energie skrze výpočetní výkon. Alternativa to je, ale stejně hodnotově nesmyslná jako vytištěné peníze...
přidat komentář zpět na článek

Uživatelské menu

Login:
Heslo:
zapamatovat si mě
Nemáte zde účet?
Zaregistrujte se!
RSS feed
Atom feed