Mises.cz

Mises.cz

Komentáře k článku Univerzálně preferované jednání IV: Úvod 2/2

přidat komentář zpět na článek

MarekJaklovský

Formulace

"Náš imunitní systém je navržen tak..." je zvláštní formulace. Vhodnější by imho bylo "se vyvinul tak...", nebo "funguje tak..."

Kohi

opet hezky

moc objevny to neni, ale je to hezky receny :)

to Marek: No vidis i sam Molyneux je ovlivnenej retorickou propagandou :)

Ivana Ebuová

Jo, furt dokola

....všechno je pravda pravdoucí, ale furt jen konstatování faktů bez řešení. A řešení?...v nedohlednu a vlastně nemožné, stejně jako pokus o rozbití potravního řetězce v přírodě a nastolení "spravedlnosti" pro všechny živočichy.
Jo viry a parazité všeho druhu...hezké. Jak se bránit? Očkováním, vývojem moderních vakcín. A velkým obloukem se vrátíme tam, odkud jsme vyšli a vysvětlí nám to zdejší ancap myslitelé a jejich ženy v batikovaných sukních. Očkování je škodlivé, povinnost očkovat je popřením OSOBNÍ svobody. Zájmy jednotlivce a jeho osobní svoboda stojí nad zájmem celku. Nebo je třeba uznat jen celky menší než malé (rozuměj celky batikovaných přírodních žen a jejich podivínských manželů - v lepším případě). Dyť se neshodnete ani tu, na vašich fórech v tom, jak provozovat svobodnou společnost. Lidé a každý má jiný názor. Jeden chce parazitovat, druhý se neubrání parazitu. Silnější vítězí. Jak zahnat do děr mafie, kmotry a lobbysty???...nic nevyřešíte! Slušný člověk má zásadní handicap oproti sociopatovi a deprivantovi. Kecy v kleci. Konstatování elementárních pravd bez ničeho. A něco je tak hloupé (idealistické), že to sepíše Urza a ostatní mu to pochválí. Únavné a nudné. A navíc se z řad liberálů rekrutuje taky solidní procento deprivantů (ekonomů, právníků a "filozofů"), kteří v praxi dokážou řádit stejně jako rudé komunistické komando, ovšem pod pláštíkem "nerozpoznatelných virů společnosti " - takže vlastně naprosto liberálně. Od zdi ke zdi. Dřív nebylo možné říci svoje názory veřejně, dnes si můžete kecat co libo a je vám to stejně prd platné.
přidat komentář zpět na článek

Uživatelské menu

Login:
Heslo:
zapamatovat si mě
Nemáte zde účet?
Zaregistrujte se!
RSS feed
Atom feed