Mises.cz

Mises.cz

Komentáře k článku Válečný konflikt v Sýrii – válka jako každá jiná

přidat komentář zpět na článek

Miloslav1234

Války NE!

Bude-li nadále přetrvávat stav, kdy se velmoci intenzivně věnují výzkumu a vývoji nových zbraní a zbraňových systémů, potom lze očekávat nárůst nových válečných konfliktů. To, že se na planetě nepřetržitě vedou války, je většinově považováno jako něco normálního a přirozeného. Je načase tuto skutečnost pokud možno co nejdříve změnit. Z hlediska žádoucího vývoje mocensko-politického uspořádání světa je projekt EU krok správným směrem. Díky existenci EU nevznikla mezi státy EU žádná válka. Je načase uvažovat o realizaci projektu globálního superstátu, který zabrání vzniku války na celém světě. Jedna možná cesta vzniku Globální federace všech států světa je uvedena v článku: OTEVŘENÝ DOPIS POLITICKÝM STRANÁM VE VŠECH STÁTECH SVĚTA - http://miloslav7.blogspot.cz/2018/04/otevreny-dopis-politickym-stranam-ve.html Nastolení Globální federaci lze realizovat například tak, že si všechny pokrokové politické strany ve všech státech světa přidají do svých politických programů záměr popsaný v uvedeném článku, načež tyto strany ve vzájemné spolupráci globálně zrealizují své politické programy.
Zdá se vám to nereálné, potom vám doporučuji seznámit se s TEORIÍ VŠEVÝVOJE - http://miloslav7.blogspot.cz/2014/01/teorie-vsevyvoje.html , což je v podstatě návod na řešení libovolně zvoleného

smilodon

Pravdou a láskou za věčný mír a prosperitu

Navrhuji, aby každý člověk na zeměkouli při svém narození složil slavnostní slib, že bude čestný, pravdomluvný a milující. Kdyby toto bylo všeobecně zavedeno a byly zřízeny rozsáhlé státní kontrolní orgány, bylo by nejen dosaženo plné zaměstnanosti, ale i cíle, který je vyjádřen v titulku příspěvku.

Jako druhou možnost vidím - nedat státu prachy.
přidat komentář zpět na článek

Uživatelské menu

Login:
Heslo:
zapamatovat si mě
Nemáte zde účet?
Zaregistrujte se!
RSS feed
Atom feed