Obchod Mises.cz

Rádi bychom vám představili náš nový internetový obchod, který pro nás a naše čtenáře představuje další možnost, jak šířit myšlenky rakouské školy a ideje svobody, dobrovolnosti a nenásilí.

Současný sortiment je jen začátek, postupem času bychom ho rádi rozšiřovali, pokud bude o produkty zájem. Obecně se bude jednat o papírovou podobu vybraných překladů knih a esejů ze sekce Literatura a v neposlední řadě i triček a podobných dárkových předmětů s motivy tohoto serveru a libertariánství obecně.

Když si cokoliv z naší nabídky koupíte, tak kromě vlastního užitku z dané věci váš nákup bude prospěšný v tom, že nám pomůže získat finanční prostředky na provoz tohoto serveru, tisk pamfletů, které zdarma rozdáváme po školách apod., a hlavně na krytí nákladů spojených s vydáváním dalších knih. Tyto náklady zatím kryjeme z dobrovolných příspěvků hlavních autorů tohoto webu.

 

Knihy
Knihy

 
Oblečení
Oblečení

 
Ostatní
Ostatní

 
 

Přihlášení
Registrace

Hledání

Poštovné

K zásilce v rámci ČR bude připočteno poštovné ve výši 30-120 Kč v závislosti na objemu zásilky. U zásilek nad 1000 Kč je poštovné bezplatné. V rámci SR činí poštovné 3-10 eur dle objemu.

Obchodní podmínky

Akce

K objednávce nad 200 Kč knížka "Poznámky k ekonomické kalkulaci a Frakční bankovnictví jako podvod" zdarma!

Pokud objednáte dokonce nad 300 Kč, získáte knihu Nakloněni svobodě zdarma!


 

RSS feed RSS feed (nadpisy) | RSS feed RSS feed (celé články) | Navštivte nás na Facebooku Navštivte nás na Facebooku | Navštivte nás na Twitteru Navštivte nás na Twitteru

Mises.cz, 2017   Licence Creative Commons

Uvedená práce (dílo), jejímž autorem je Ludwig von Mises Institut, podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora 3.0 Unported .

Web by Petr Málek | Hosting by Softech | Base Camp

Cílem Mises.cz je ekonomická osvěta veřejnosti, takže uvítáme, když naše texty budete co nejvíce šířit.
Budeme rádi, když ale v rámci slušnosti uvedete, že text máte od nás. Děkujeme!
Šíření je možné pouze u našich vlastních textů. Pokud byl článek převzat nebo přeložen z jiného zdroje, šíření je možné pouze se souhlasem původního zdroje.

Názory prezentované na těchto stránkách jsou individuálními osobními názory jednotlivých přispěvatelů.
Provozovatel tohoto webu k nim nevyjadřuje žádný názor a nenese za ně žádnou odpovědnost.